Reklama

  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Multitalent: okucia TITAN firmy SIEGENIAWydajność w produkcji i zadowoleni klienci


Sprawdzone okucia TITAN firmy SIEGENIA stosowane od wielu lat w oknach drewnianych i z PCV zapewniają oszczędność czasu i kosztów w procesie produkcji oraz niesłabnące zadowolenie indywidualnych użytkowników. Stały rozwój tej serii okuć pod kątem różnych wymagań oznacza komfortową przestrzeń 360° oraz dodatkowe korzyści związane z zastosowaniem wysokiej klasy detali.


Wydajne procesy

Istotnym wyróżnikiem okuć TITAN jest możliwość okuwania na luźnym ramiaku, co pozwala odpowiednio zharmonizować czasy cyklu i rozplanować poszczególne procesy produkcyjne. Kolejny atut to wklikiwany system połączeń, który zwiększa wydajność montażu. Elementy przedłużające wystarczy jedynie wsunąć pod narożnik co znacząco przyspiesza pozycjonowanie i usprawnia dalszą obróbkę podczas okuwania. Precyzyjne łączenie i pozycjonowanie pozwala również niwelować tolerancje produkcyjne. Ponadto wszystkie elementy skrzydła posiadają system zatrzaskiwania w rowku, więc ich montaż jest szybki, bezbłędny i bezpieczny pod każdym względem.

Niewątpliwą zaletą okuć TITAN jest także ząbkowanie z rozstawem co 1,5 mm i dużym zakresem łączenia, co zapewnia precyzję wykonania oraz zmniejszenie luzów. Pomaga w tym również płytka blokująca, która osłania ewentualne szczeliny między elementami, a dodatkowo chroni miejsce cięcia przed korozją. Kolejnym atutem systemu TITAN jest sposób docinania elementów. Cięcie na prosto, wydłuża żywotność sztancy, a tym samym sprawia, że proces produkcji staje się bardziej ekonomiczny. Przyczynia się do tego również przemyślana budowa systemu modułowego z krótkimi i długimi elementami. Narożniki po stronie zawiasowej dostępne są pięciu wielkościach, co pozwala okuwać skrzydła o wysokości nawet 2200 mm z zastosowaniem tylko jednego długiego elementu, bez łączników i doryglowań.

Nowe standardy wyznacza też grzybek obrotowy, wyposażony w samoczynną, bezstopniową regulację wysokości do 2,5 mm i inteligentną funkcję blokowania ustawienia we właściwej pozycji. Duży zakres regulacji sprawia, że grzybek obrotowy koryguje ewentualne błędy w montażu i zwiększa wydajność produkcji. Ten innowacyjny i przemyślany element gwarantuje użytkownikom duże korzyści, takie jak bezpieczeństwo, szczelność zamknięcia i płynność pracy oraz zawsze optymalnie wyregulowane okna. Zapewnia też trwały komfort obsługi okien przeciwwłamaniowych nawet w klasie RC4.

Elastyczność umożliwiająca spełnienie szerokiego zakresu wymagań


Istotną cechą okuć TITAN jest różnorodność. Do wyboru mamy trzy różne punkty uchyłu z możliwością integracji podnośnika skrzydła. Dostępne opcje to płytka najazdowa, ślizg plus zaczep z rolką lub podnośnik palcowy. Wszystkie zaprojektowane pod kątem efektywności obróbki i ekonomicznego składowania zapewniają wymierne korzyści producentom stolarki, a dzięki swobodzie konfiguracji umożliwiają realizację wymagań klientów.

O efektywności i elastyczności systemu świadczy również możliwość wytwarzania okien do klasy odporności RC2 za pomocą pojedynczego punktu uchyłu. Pomaga w tym zintegrowana blokada nieprawidłowej obsługi oferowana na życzenie do wszystkich trzech wersji wykonania. Elementem współpracującym po stronie ramowej jest zaczep antywłamaniowy TITAN. Opcjonalnie może on być uzupełniony o klips z indywidualnym logo, który można zamówić oddzielnie lub z montażem fabrycznym.SIEGENIA
press box

napisz: admin(at)oknobrama.pl