Reklama

  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

UG THERMO - nowe rozwiązanie w ofercie systemów przesuwnych i podnoszono-przesuwnychOferty systemów przesuwnych i podnoszono-przesuwnych firmy Aliplast została wzbogacona o nowe rozwiązanie produktowe .

Czytaj więcej...

Nowe okno w ochronie przeciwpożarowej od PonzioFirma Ponzio wprowadziła do sprzedaży nowy produkt w ochronie przeciwpożarowej: okno zewnętrzne, rozwierne w systemie PE78EI w kl. EI30 o wysokiej izolacyjności termicznej (Uw = 0,9W/m2K - dla okna o wymiarach referencyjnych). System został wyposażony w dwukomponentowe wkłady izolacyjno-ogniochronne o podwyższonej izolacyjności termicznej oraz szybę 2-komorową o łącznej grubości pakietu 60 mm.

Czytaj więcej...

Pełna automatyzacja drzwi i okien - 10 najczęstszych pytań klientówNowoczesne rozwiązania okienno-drzwiowe zakładają między innymi pełną automatyzację drzwi wejściowych, drzwi tarasowych i okien, a także możliwość zdalnego sterowania nimi na odległość. Takie inteligentne systemy budzą duże zainteresowanie klientów – nie tylko tych, dla których idea smart home od dawna jest bliska, ale także osób, które o zautomatyzowanych drzwiach i oknach chciałyby pomyśleć w niedalekiej przyszłości, jednak nadal wyrażają wobec nich pewne obawy… O co pytają najczęściej klienci? Oto kilka typowych i nietypowych pytań, na które odpowiada ekspert G-U Polska.

Czytaj więcej...

Okna przyszłości - więcej niż doskonały widokDziś pod pojęciem „nowoczesne okna” kryje się znacznie więcej niż tylko duże formaty przeszkleń czy doskonałe parametry izolacyjności cieplej. Najnowszej generacji stolarkę okienną charakteryzują starannie przemyślane rozwiązania konstrukcyjne oraz inteligentne funkcje, dzięki którym można ją łatwo połączyć z systemami sterowania budynkiem.

Czytaj więcej...

Oszczędność i komfort - rozwiązania Aluprof pozwalające obniżyć rachunki za energięRekordowo wysokie ceny źródeł energii, przekładające się na wyższe rachunki dla przedsiębiorstw i gospodarstw domowych, skłaniają do szukania energooszczędnych rozwiązań m.in. w obszarze budownictwa.

Czytaj więcej...

Czym wyróżniają się nowoczesne okna?Nowoczesna stolarka okienna charakteryzuje się nie tylko doskonałymi współczynnikami przenikania ciepła, dużymi formatami przeszkleń czy smukłymi ramami o designerskim wyglądzie. Najnowocześniejsze okna imponują również zaawansowanymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi i inteligentnymi funkcjami.

Czytaj więcej...

napisz: admin(at)oknobrama.pl