Reklama

  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Jak doświetlić wnętrza w okresie jesienno-zimowym?Krótsze dni, pochmurne niebo i ograniczona dawka promieni słonecznych sprawiają, że jesienią i zimą brakuje nam energii. Domowe wnętrza można jednak skutecznie doświetlić, stosując duże przeszklenia w postaci szerokich pasm okiennych czy wysokich portfenetrów. Pozwoli to nie tylko poprawić samopoczucie, lecz także ograniczyć zużycie energii elektrycznej na potrzeby sztucznego oświetlenia.

Czytaj więcej...

Jak zadbać o prawidłową wentylację w domu?Dobra wentylacja w domu to klucz do zdrowia i komfortu domowników. Jej prawidłowe wykonanie i cykliczna konserwacja gwarantują dostęp do świeżego powietrza. Dzięki dobrze rozplanowanemu systemowi wentylacyjnemu w domu unikniesz też problemów z pleśnią czy wilgocią. Sprawdź, jak zapewnić sobie optymalne warunki do życia!

Czytaj więcej...

"Odwrócony" dom z widokiem na jezioroArchitektura domu nad jeziorem w Borach Tucholskich w mistrzowski sposób łączy indywidualne oczekiwania inwestorów z ponadczasową estetyką i naturalnym pięknem lokalizacji. Aluminiowa ślusarka w systemach Schüco zapewnia szeroki widok na akwen, wysoki komfort użytkowania oraz doskonale podkreśla ponadczasową estetykę budynku.

Czytaj więcej...

Uniwersalne, wytrzymałe, funkcjonalne: okucie ECO SLIDE CO firmy SIEGENIANowy wariant okucia do konstrukcji przesuwnych dostępny do różnych systemów profili


ECO SLIDE CO firmy SIEGENIA to praktyczne i bardzo uniwersalne rozwiązanie. Jego atuty to przede wszystkim większa dostępność przestrzeni i niezawodne działanie oraz efektywny sposób okuwania, wynikający z zastosowania okuć obwiedniowych. Rozwiązanie, które powstało w ramach rozwoju sprawdzonego okucia ECO SLIDE oferuje użytkownikom atrakcyjne połączenie komfortowej i intuicyjnej obsługi, efektywności energetycznej oraz designerskiego wyglądu. Dla producentów nowe okucie przesuwne, będące alternatywą dla ECO SLIDE do Profine Premislide, oznacza zwiększenie dostępności do różnych systemów profili oraz efektywny proces produkcji. W ECO SLIDE CO elementy przesuwne w łatwy sposób integrowane są z okuciem obwiedniowym.

Czytaj więcej...

Nowoczesne okna HS i ochrona przed słońcemPolacy kochają duże okna podnoszono-przesuwne za ich funkcjonalność i design, a także – zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym – za doskonałe doświetlenie pomieszczeń. Jednak latem, kiedy na zewnątrz panują upały, warto ograniczyć dostęp światła do mieszkania, by w ten sposób móc kontrolować temperaturę wewnątrz. Jakie osłony można zastosować w przypadku okien tarasowych HS? Oto kilka podpowiedzi.

Czytaj więcej...

Renowacja domu z szerokimi perspektywamiModernizacja starego budynku może przynieść niepewne efekty, zwłaszcza jeśli znajduje się on w zabudowie szeregowej. Dzięki starannie przemyślanym rozwiązaniom projektowym i nowym oknom z PVC-U marki Schüco ciemny i zaniedbany dom z lat 20. XX wieku przeobraził się w prawdziwą architektoniczną perełkę.

Czytaj więcej...

napisz: admin(at)oknobrama.pl