Reklama

  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Jak wyciszyć okna? Sprawdź, jak zadbać o spokój w mieszkaniuGłośne otoczenie obniża komfort życia. Aby cieszyć się z optymalnie wyizolowanego od hałasu mieszkania, warto pomyśleć o wyciszeniu okien. Cicha i spokojna atmosfera w domowym zaciszu to gwarancja relaksu i odprężenia. Istnieje kilka skutecznych metod, które pozwalają na wygłuszenie okien. Podpowiadamy, jak uzyskać odpowiednią izolację akustyczną!

Wszechstronny system przesuwny Schüco LivIng moveDo oferty Schüco dołączył nowy system Schüco LivIng move, który umożliwia łatwą i ekonomiczną realizację wielu kombinacji typów otwierania okien i drzwi przesuwnych, podnoszono-przesuwnych oraz uchylno-przesuwnych z PVC-U. Duża elastyczność projektowa idzie w parze z wysokimi parametrami wodoszczelności i izolacyjności cieplnej.

Czytaj więcej...

Gorący trend - aluminiowe okna tarasowe HSJeśli spojrzeć na okna montowane w nowym budownictwie, niezależnie czy jednorodzinnym, czy wielorodzinnym, można zauważyć dwa zazębiające się trendy – okna stają się coraz większe, a najmodniejsze są okna podnoszono-przesuwne w profilach aluminiowych. Popularność tej kombinacji wynika nie tylko z jej walorów estetycznych, ale przede wszystkim z funkcjonalności.

Czytaj więcej...

Inspirujący duet drewna i aluminium - hybrydowa stolarka SchücoDrewno to odnawialny materiał o wyjątkowych właściwościach, dlatego jest coraz szerzej stosowane w nowoczesnej architekturze – jako materiał konstrukcyjny, budowlany i wykończeniowy. Znalazł on innowacyjne zastosowanie także jako surowiec do produkcji hybrydowych, drewniano-aluminiowych systemów okiennych, przesuwnych i fasadowych Schüco, które idealnie wpisują się w potrzeby zrównoważonego budownictwa.

Czytaj więcej...

Zintegrowana funkcja regulacji CO2 AEROTUBE SIEGENIADzięki dyskretnemu wzornictwu i możliwości kontrolowanego wietrzenia z dodatkowymi funkcjami, nawiewnik ścienny AEROTUBE firmy SIEGENIA sprawdzi się zarówno w domach prywatnych jak i obiektach komercyjnych. Ten kompaktowy nawiewnik zapewnia zdrowy klimat w pomieszczeniach jeszcze skuteczniej niż dotychczas: zgodnie z rosnącą świadomością użytkowników na temat jakości powietrza, AEROTUBE WRG smart i AEROTUBE AZ smart są teraz dostępne na życzenie również z funkcją regulacji CO2. Umożliwia to wygodne, automatyczne dostosowanie wymiany powietrza do aktualnych warunków i gwarantuje nieustannie wysoką jakość powietrza. Pozwala również znacznie zmniejszyć ryzyko występowania wirusów wewnątrz pomieszczenia.

Czytaj więcej...

Imponujące przeszklenia w zgodzie z trendami i naturąPolacy pokochali styl barn house. Nic w tym dziwnego. Domy typu stodoła, zarówno wznoszone od podstaw, jak i powstające na bazie istniejących już obiektów, wyróżniają się funkcjonalnością i umożliwiają bliski kontakt z naturą.

Czytaj więcej...

napisz: admin(at)oknobrama.pl