Reklama

  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Niemożliwe stało się możliwe dzięki systemom YawalW jednym z odcinków programu „Oglądamy domy marzeń” możemy zobaczyć dom Marzeny i Piotra, który zdecydowanie można nazwać „domem z duszą”.

Czytaj więcej...

Nowość: System drzwi panelowych Ponzio PE96HIDrzwi zewnętrzne klasy premium przeznaczone są do rezydencji oraz domów o wysokich wymaganiach w zakresie izolacyjności termicznej. System drzwi Ponzio PE96HI to najcieplejszy z systemów drzwiowych firmy Ponzio o współczynniku Ud od 0,67 W/(m2K).

Czytaj więcej...

Zabezpieczenie drzwi przesuwnych przed dziećmi - przegląd rozwiązańDziecięca ciekawość pozwala maluchom odkrywać świat. To odkrywanie nie zawsze jednak odbywa się tak, jak życzyliby sobie tego rodzice. Małe rączki mogą uparcie próbować uporać się z konstrukcją przesuwną, co przy działaniu siły powodującej zasuwanie ciężkich drzwi może doprowadzić do katastrofy.

Czytaj więcej...

Próg na zero - zero przeszkód, mnóstwo zaletFirma Eko-Okna S.A. optymalizuje ofertę progów zlicowanych z podłogą, wprowadzając systemowe rozwiązania do progów TS-50 marki G-U do okien HST: wyrównanie progu oraz fabrycznie wpinane odwodnienia liniowe.

Czytaj więcej...

Nowy dekor TURNER OAK w ofercie AliplastAliplast dysponuje pięcioma w pełni zautomatyzowanymi liniami do malowania proszkowego: dwoma lakierniami pionowymi, lakiernią poziomą, poziomą linią lakierniczą dedykowaną płaskim elementom oraz lakiernią akcesoryjną. Wysoką jakość oraz skuteczność kontroli nad parametrami malowania proszkowego w Aliplast potwierdzają uzyskane certyfikaty organizacji Qualicoat. Spółka posiada również poziomą zautomatyzowaną linię do nadawania aluminium powłok dekoracyjnych w kolorach drewnopodobnych.

Czytaj więcej...

Schematy drzwiowe, czyli drzwi HS szyte na miaręPerfekcyjnie dopasowane i efektowne – taki potencjał mają tarasowe drzwi podnoszono-przesuwne, czyli HS-y. Ich konstrukcja pozwala na stworzenie w przestrzeni mieszkalnej nawet 20-metrowej szklanej ściany lub równie atrakcyjnego, przeszklonego narożnika. Wystarczy wybrać odpowiedni schemat drzwiowy, by wcielić w życie indywidualne rozwiązanie, dopasowane do budynku lub potrzeb jego użytkowników.

Czytaj więcej...

napisz: admin(at)oknobrama.pl