Reklama

  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Prestiż od progu - poznaj drzwi zewnętrzne z przesuniętą osią obrotu MB-86N Pivot Door od AluprofJak podkreślić wejście do budynku i sprawić, by było reprezentacyjnym elementem elewacji? Służyć temu mogą designerskie, wielkogabarytowe drzwi. Skupiając się na ich wyglądzie i rozmiarze, nie można jednak zapominać o funkcjonalności. Sposobem na pogodzenie atrakcyjnej formy i bardzo dobrych parametrów może być najnowsza propozycja marki Aluprof – drzwi MB-86N Pivot Door z przesuniętą osią obrotu.

Czytaj więcej...

Dom otwarty na komfort - tarasowe drzwi przesuwne i harmonijkowe od AluprofImponujące przeszklenia sięgające sufitu to znak rozpoznawczy współczesnej architektury. Idealnie doświetlają wnętrze, optycznie powiększają przestrzeń, a jednocześnie otwierają dom na ogród, umożliwiając korzystanie z jego uroków.

Czytaj więcej...

Dlaczego warto wybrać nowoczesne drzwi i okna przesuwne?Skrzydła przesuwne kojarzą się głównie z wyjściem na taras, jednak tego typu stolarka może z powodzeniem sprawdzić się idealnie także w innych zastosowaniach. System Schüco LivIng move pozwala na ekonomiczną realizację efektownych, wielkoformatowych przeszkleń przesuwnych, które zapewniają idealny komfort cieplny, maksymalne doświetlenie i widok, a przy tym nie zabierają miejsca po otwarciu.

Czytaj więcej...

Drzwi tarasowe HS - przyszłość bez barierBudownictwo bez barier to trend, który w ostatnim czasie zyskuje na znaczeniu – głównie na fali zwiększonej świadomości inwestorów dotyczącej potrzeb dzieci, osób starszych oraz niepełnosprawnych ruchowo i związanych z tym trendów architektonicznych. Do konceptu domu bezpiecznego dla wszystkich mieszkańców idealnie pasują drzwi tarasowe HS.

Czytaj więcej...

Spektakularny efekt jednolitej szklanej tafli - nowa seria Aluron Glass Line!Duże przeszklenia to jeden z najważniejszych trendów dominujących we współczesnej architekturze. Ich zalety są niepodważalne. Zapewniają odpowiedni dostęp promieni słonecznych do wnętrza. Otwierają cały budynek na piękno przyrody oraz wydobywają urodę pomieszczeń, optycznie je powiększając. Aluron – wiodący dostawca systemów aluminiowych w Polsce – postanowił połączyć ten trend z drugim najbardziej popularnym kierunkiem w architekturze – minimalizmem. W tym celu jako pierwszy polski systemodawca stworzył kompleksową serię produktów Aluron Glass Line ze spektakularnym efektem jednolitej szklanej powierzchni.

Czytaj więcej...

Drzwi przesuwne Schüco ze zintegrowaną roletą tekstylnąModne wielkoformatowe drzwi przesuwne zapewniają doskonałe doświetlenie i widok na zewnątrz, jednak przy intensywnym nasłonecznieniu mogą powodować przegrzewanie się pomieszczeń. Aluminiowe drzwi przesuwne Schüco serii ASE i AS są teraz dostępne w wersji ze zintegrowaną zewnętrzną roletą, która zapewnia skuteczną ochronę przeciwsłoneczną.

Czytaj więcej...

napisz: admin(at)oknobrama.pl