Reklama

  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Pergola MB-OpenSky 120 od Aluprof w wersjach przyściennych- nowy wymiar relaksu na świeżym powietrzuMożliwość obserwowania przyrody budzącej się z zimowego letargu – rozkwitających drzew i krzewów, pierwszych kwiatów czy śpiewających ptaków to ogromny przywilej, jakim mogą cieszyć się właściciele tarasów, balkonów oraz przydomowych ogrodów.

Czytaj więcej...

SkyTwin od Aluprof - innowacyjne połączenie osłon przeciwsłonecznychJak skutecznie ochronić budynek przed nadmiernym nasłonecznieniem jednocześnie nie ograniczając dostępu naturalnego światła do wnętrz?

Czytaj więcej...

Zielone serce miasta - kompleks Eco City Katowice z fasadami aluminiowymi od AluprofTworzenie mieszkańcom komfortowych i przyjaznych przestrzeni do życia czy pracy jest nie lada wyzwaniem. Coraz większe restrykcje i zmieniające się przepisy prawa w obszarze budownictwa sprawiają, że do realizacji projektów architektonicznych niezwykle istotny staje się właściwy dobór wykonawców czy dostawców materiałów. Doskonałym przykładem takiej współpracy jest kooperacja Aluprof, GPP oraz RP-ALU i jej efekt w postaci zielonego kompleksu Eco City Katowice.

Czytaj więcej...

Rewolucyjna fasada słupowo-ryglowa MB-MT50N od Aluprof z certyfikatem Passive House InstituteWspółczesna architektura coraz większy nacisk kładzie na innowacje, dzięki którym możliwe jest tworzenie budynków nie tylko coraz nowocześniejszych i atrakcyjniejszych wizualnie, ale też wpisujących się w założenia zrównoważonego budownictwa.

Czytaj więcej...

Nowość w ofercie Aluronu - skrzydło wentylacyjne AS 75VW ofercie producenta systemów z Zawiercia i programie AluronCad pojawiło się rozwiązanie AS 75V służące do konstruowania nieprzeziernych skrzydeł wentylacyjnych otwieranych do wewnątrz. Nowa propozycja Aluronu może być łączona z witrynami oraz systemami fasadowymi AF 50, AF 50S i AF 50KW QUANTUM.

Czytaj więcej...

Ochrona domu w czasie urlopu. Antywłamaniowe rozwiązania do drzwi i okienZ ostatnich, udostępnionych przez policję statystyk wynika, że w latach 2020-2021, każdego roku odnotowywano pond 71 tys. kradzieży z włamaniem1.

Czytaj więcej...

napisz: admin(at)oknobrama.pl