Reklama

  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Aliplast rozszerza gamę swoich produktów outdoorowych. Nową pozycją w ofercie jest CARPORT ECO


CARPORT ECO to nowoczesne zadaszenie garażowe, które ochroni samochód przed wiatrem, deszczem, gradem i śniegiem. To coraz popularniejsza opcja dla tych, którzy szukają lekkiej, trwałej i łatwej w konserwacji konstrukcji, będącej alternatywą dla tradycyjnych garaży.

Czytaj więcej...

Systemy fasadowe Aluronu z klasami odporności na włamanie RC2 i RC3Najczęściej o klasach antywłamaniowości mówi się w przypadku konstrukcji okiennych i drzwiowych, zapominając, że to nie jedyne przegrody narażone na działania włamywaczy. Równie mocno na ich zabiegi wystawione są szklane elewacje budynków. Warto więc zadbać również o ich bezpieczeństwo i wybrać systemy o najwyższej klasie zabezpieczeń, takie jak fasady Aluron.

Czytaj więcej...

Klimat na zintegrowaną ochronę przeciwsłoneczną budynkówOcieplenie klimatu staje się coraz bardziej odczuwalne, co sprawia, że musimy zmienić sposób, w jaki projektujemy budynki. Skuteczna ochrona przed przegrzewaniem się pomieszczeń i rażącymi promieniami słonecznymi to coraz częściej integralny element projektowania budynków. Odpowiedzią na te potrzeby są innowacyjne systemy wbudowanych w okna, drzwi i fasady osłon przeciwsłonecznych Schüco.

Czytaj więcej...

Pergola w niewielkim, miejskim ogródku? Postaw na MB-OPENSKY 120 od AluprofMimo że przestronny taras kojarzy się najczęściej z domem zlokalizowanym na przedmieściach lub na wsi, nawet mieszkając w mieście możemy cieszyć się prywatnym skrawkiem przestrzeni.

Czytaj więcej...

Pergola: jak stworzyć harmonijne przedłużenie domu?Coraz cieplejsze dni i wieczory zachęcają do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Doskonałym miejscem na kilka godzin odpoczynku staje się taras czy ogród. Jak zagospodarować taką przestrzeń aby była komfortowa? Idealnym rozwiązaniem jest pergola, która bez względu na wielkość powierzchni, pozwala stworzyć harmonijne przedłużenie domu, które nie tylko estetycznie komponuje się z architekturą budynku, ale również pozwala na wygodne korzystanie z przestrzeni outdoorowej.

Czytaj więcej...

MB-MM50N - nowoczesna fasada w skandynawskim duchuBudownictwo skandynawskie, znane z minimalizmu, funkcjonalności i harmonii z naturą, jest symbolem nowoczesnego podejścia do projektowania.

Czytaj więcej...

napisz: admin(at)oknobrama.pl