Reklama

  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Ochrona domu w czasie urlopu. Antywłamaniowe rozwiązania do drzwi i okien



Z ostatnich, udostępnionych przez policję statystyk wynika, że w latach 2020-2021, każdego roku odnotowywano pond 71 tys. kradzieży z włamaniem1.

Czytaj więcej...

Skuteczna ochrona przed słońcem i niższe rachunki za prąd



Ekspert wyjaśnia dlaczego warto korzystać z zewnętrznych osłon okiennych

Rosnące koszty energii sprawiają, że coraz częściej poszukujemy efektywnych, ale oszczędnych rozwiązań pozwalających na ochronę pomieszczeń przed nadmiernym nagrzaniem. Jednym z nich są zewnętrzne osłony okienne. Rolety zewnętrzne, screeny czy żaluzje fasadowe to nie tylko sposób na zmniejszenie temperatury we wnętrzach, ale też podniesienie walorów estetycznych i akustycznych budynku. Ekspert podpowiada, dlaczego jeszcze warto korzystać z tych zyskujących w ostatnim czasie na popularności produktów.

Czytaj więcej...

Elastyczne i ekstremalnie wytrzymałe - rolety zewnętrzne Schüco AB ZDS



Osłony tekstylne Schüco AB ZDS integrowane z oknami, fasadami i drzwiami przesuwnymi stają się spójnym elementem powłoki budynku. Szeroka gama tkanin o różnym stopniu przezierności pozwala na elastyczne dopasowanie do indywidualnych wymagań estetycznych i funkcjonalnych. Pokazuje to między innymi ciekawy przykład zakładu produkcyjnego, w którym na co dzień wytwarzane są systemy przeciwsłoneczne.

Czytaj więcej...

Balustrada AS VGB o najszerszej skali zastosowań potwierdzonej Krajową Oceną Techniczną



W ofercie Aluronu pojawiła się nowa propozycja – balustrada całoszklana AS VGB, która stanowi nieodzowny element współczesnego budownictwa rezydencjalnego oraz komercyjnego. Zabezpiecza użytkowników oraz zwiększa walory estetyczne całego projektu. Co więcej, premierowy system spółki posiada najszerszy na rynku zakres zastosowań w porównaniu do konkurencyjnych produktów, które w większości służą wyłącznie do zabezpieczania wysokich okien otwieranych, określanych mianem portfenetr czy balkon francuski. 

Czytaj więcej...

Dlaczego warto zdecydować się na pergolę tarasową i na co zwrócić uwagę dokonując wyboru?



Poranna kawa pita w otoczeniu zieleni, popołudniowy relaks z książką na leżaku czy wieczorne biesiadowanie na świeżym powietrzu w gronie najbliższych – tarasy czy przydomowe ogrody mogą nam służyć na różne sposoby i to nie tylko w ciepłe, letnie dni.

Czytaj więcej...

Pergola NUUN ECO: nowoczesne, w pełni zautomatyzowane zadaszenie tarasu, dostępne w ofercie Aliplast



Pergola bioklimatyczna NUUN ECO to zadaszenie tarasu składające się z automatycznie obracanych lameli (poruszanych dzięki wbudowanemu napędowi elektrycznemu), zapewniających naturalną cyrkulację powietrza, jak również ochronę przed słońcem i deszczem. Konstrukcja pergoli wykonana jest z ekstrudowanych profili aluminiowych malowanych proszkowo.

Czytaj więcej...

napisz: admin(at)oknobrama.pl