Reklama

  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Dobry zamek w drzwiach wejściowych to podstawaNie tylko dzieci czekają na ferie zimowe i związane z nimi wyjazdy. Niestety przerwa zimowa to tradycyjnie już okres żniw dla włamywaczy. Dlatego oprócz wyboru najciekawszego miejsca na zimowisko warto też zadbać o zabezpieczenie domu, zresztą nie tylko podczas ferii. A w tej kwestii dobry zamek to podstawa.

Czytaj więcej...

UniLock - idealny czytnik do wynajmu krótkoterminowegoWyjazdy świąteczno-sylwestrowe, ferie zimowe – zaczyna się kolejny gorący okres w sektorze wynajmu krótkoterminowego. Właściciele i administratorzy takich apartamentów coraz częściej wprowadzają rozwiązania, które mają usprawni  proces wynajmu. Ich celem jest oszczędność czasu obu stron transakcji, zapewnienie komfortowej obsługi oraz bezpieczeństwa. Dlatego chętnie korzystają z nowoczesnych technologii kontroli dostępu do lokalu.

Czytaj więcej...

Dyskretne, solidne, trwałe - okucie ALU axxent PLUSUdoskonalone okucie SIEGENIA ALU axxent PLUS idealnie wpisuje się w oszczędny design i proste linie charakterystyczne dla nowoczesnej architektury. W połączeniu z wąskimi profilami daje architektom, projektantom i producentom jeszcze większą swobodę działania.

Czytaj więcej...

System klucza, czyli jak zarządzać dostępem do przestrzeni biurowejFunkcjonowanie w przestrzeni biurowej opiera się zarówno na nieograniczonym dostępie do przestrzeni wspólnej, jak i na dostępie do wyznaczonych pomieszczeń – zazwyczaj ograniczonym, np. z uwagi na bezpieczeństwo danych lub sprzętu. W tym drugim przypadku mowa o tzw. uprawnieniach dostępowych. Aby je stworzyć i nadać pracownikom, zarządcy biur sięgają po system klucza. Tego typu rozwiązanie wzmacnia kontrolę wejścia i bezpieczeństwo antywłamaniowe pomieszczeń, w których gromadzone są newralgiczne dane firmowe, osobowe lub ważny z punktu prawidłowego funkcjonowania firmy sprzęt (np. serwery). Jak wygląda system klucza w praktyce?

Czytaj więcej...

Ile kosztuje inteligentny dom? Sprawdź, co wpływa na cenę smart homeInteligentne rozwiązania coraz częściej goszczą w naszych domach. Niektórzy użytkownicy decydują się jedynie na częściową automatyzację określonych czynności, inni zaś wykorzystują nowoczesną technologię wszędzie tam, gdzie to tylko możliwe. Zdalne sterowanie drzwiami, oknami czy roletami znacznie podnosi komfort, a wykorzystanie cyfrowych systemów kontroli dostępu znacznie poprawia bezpieczeństwo mieszkańców – a wszystko to może odbywać się z poziomu smartfona! Ile kosztuje instalacja inteligentnego domu i co wpływa na tę cenę?

Czytaj więcej...

Piła szablasta CR7010 w ofercie BLAUPUNKT


Akumulatorowa 18V piła szablasta CR7010 ma wiele zalet, które ułatwiają pracę. Można łatwo zmieniać ostrza, dzięki systemowi SDS, który nie wymaga użycia żadnych narzędzi. Można również dostosować prędkość cięcia do rodzaju materiału, ponieważ piła ma wygodną regulację obrotów od 0 do 3000 na minutę w spuście.

Czytaj więcej...

napisz: admin(at)oknobrama.pl