Reklama

  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Hörmann Konsumenckim Liderem Jakości 2024Firma Hörmann otrzymała Złote i Brązowe Godło w XIII. edycji ogólnopolskiego programu Konsumencki Lider Jakości 2024.

Czytaj więcej...

Aluprof rusza z kampanią "Panuj nad klimatem, panuj nad kosztami"Jako lider w produkcji systemów aluminiowych dla budownictwa Aluprof od lat podejmuje działania na rzecz ochrony środowiska naturalnego. Przejawem zaangażowania firmy na tym polu jest dostarczanie innowacyjnych, ekologicznych produktów poprawiających efektywność energetyczną budynków.

Czytaj więcej...

Dziedzictwo architektoniczne vs. nowoczesne innowacjeRola stolarki otworowej w stylizowanych domach

Nowoczesne okna to nie tylko funkcjonalność ale także odpowiedź na aspekty związane z estetyką, a co najważniejsze z wymaganiami technicznymi pod kątem energooszczędności czy szczelności akustycznej. Co często ważne dla inwestorów, można je z łatwością dostosować do każdego stylu architektonicznego.

Czytaj więcej...

Na co zwrócić uwagę przy wyborze stolarki do domu? Część III - drzwi wejścioweDrzwi wejściowe są niewątpliwie wizytówką domu. Jednak wybierając je, nie powinniśmy kierować się wyłącznie ich wyglądem. Na co zwrócić uwagę, aby drzwi wejściowe były bezpieczne, funkcjonalne, zgodne z obowiązującymi trendami, a przede wszystkim, żeby służyły nam przez lata? W trzeciej części naszego cyklu temat ten podjęli eksperci z G-U Polska i KRISHOME.

Czytaj więcej...

Znamy nowe taryfy za gaz i energię elektryczną - ile zapłacimy za ogrzewanie domów po 1 lipca 2024 ?


PORT PC opublikował prognozy kosztów ogrzewania budynków jednorodzinnych w III kwartale 2024 r. z uwzględnieniem najnowszych taryf zatwierdzonych przez prezesa Urzędu Regulacji Energetyki. Jak wynika z wyliczeń, koszty ogrzewania po 1 lipca 2024 r. zmienią się istotnie, szczególnie w przypadku kotłów gazowych i elektrycznych pomp ciepła. W najlepszej sytuacji będą użytkownicy pomp ciepła − tutaj koszty spadły o 10%.

Czytaj więcej...

NITUS - Sukces oparty na współpracyBranża stolarki otworowej od lat należy do najszybciej rozwijających się segmentów budownictwa.

Czytaj więcej...

napisz: admin(at)oknobrama.pl